Geometry Dash Online

NAN / 5

Geometri Dash Online
Geometri Dash Online - hızlı tempolu platform oyunu. Bir oyunun kendi Wikipedia sayfasını kazanmış olması halinde iyi olması gerektiğini biliyorsun . Ve hayır, Geometri Dash Online bir matematik oyunu değil. İlk mobil cihazlar için oluşturulmuşken, şimdi doğrudan web tarayıcınızdan oynatma ayrıcalığına sahip olacaksınız! Ritim temelli bir platform oyuncusu olan Geometry Dash'da sonsuz bir engeller akışının üzerinden atlayın ve uçun. Müthiş bir müzik eşliğinde Lockstep'te engelleri atlat! Hızınızı değiştirmek için özel portallardan yararlanın. Karışma, ya da başa döndü. Dünya çapında on milyonlarca oyuncu ile bu, kaçırmayı göze alamayacağınız bir oyundur!
Bu oyunu çevrimiçi html5 oyunları tarayıcılarını kullanarak oynarken, reaksiyonlarınızın mükemmel olması gerekir. Bu koşu oyunu platform elemanlarına sahip ve kullanıcılar farenin sol tuşunu kullanarak geometrik bloğu kontrol ediyor. Her çevrimiçi seviye, yeni bir zorluk ve üstesinden gelinmesi gereken farklı engeller sağlar. Bu son derece popüler platform başlığı çalışırken iyi şanslar.

Özellikler
Kolay ilk kazançtan yüzlerce denemeyi başarabilecek seviyelere kadar değişen zorluklar
Basit kontroller, oyunun seçilmesini ve oynamasını çok kolaylaştırır
Daha da sürükleyici bir deneyim için ritmi karakterinizin hareketleriyle eşleşen eğlenceli, iyimser müzik
Platformlar
Geometry Dash tüm platformlarda kullanılabilir: web, Android, iOS ve Windows telefon.

Geliştirici
Oyun, RobTop oyunları tarafından mobil cihazlar için yaratıldı, önce PC'ye Geometry Dash Online olarak aktarıldı .

İpuçları & Hileler
Sakin olun, stresli değilseniz oyun çok daha kolay olacak!
Uygulama! Zamanla bu oyun için gereken becerileri toplayacaksın!
Başarılarınızı başkalarıyla paylaşın, diğer oyunculardan öğrenebilirsiniz.
yorumlar
AppAdvice - "Geometri Dash, hayal kırıklığı içinde çığlık atmanızı sağlayacak hızlı tempolu bir platformdur, ancak daha fazlası için geri gelmeye devam edersiniz."
DroidGamers - "Geometri Dash, tipik ritim temelli oyununuz değil, aslında iyi zamanlamanın üstüne bir beceri gerektiriyor."
Metacritic - "Geometry Dash gerçekten iyi ve son derece zorlu bir oyundur. Bazen biraz sinir bozucu olabilse de, uygulama modunu kullanarak aşamaları her zaman tamamlayabilir ve daha sonra kullanıcı tarafından oluşturulan birçok farklı seviyeye atlayabilirsiniz."
Oyunun Tarihi
Geliştiriciye göre, oyun net bir vizyon olmadan başladı, herhangi bir yöne hareket edebilirdi. Sadece çöküp atlayabilen bir küp ile bir şablon olarak başladı. Oyunun bir kısmı imkansız oyundan ilham aldı. İlk olarak bilgisayar için geliştirildi ve daha sonra mobil cihazlar için yaratıldı. Oyun ilk başladığında, Geometri Jump dendi ve sadece yedi seviyesi var. Daha sonra "Geometry Dash" olarak yeniden adlandırıldı. Şu anda, oyunun dört ücretsiz sürümü var, bunlardan biri şu an tam sürümden ilk 13 seviyeyi içeren "Geometry Dash Lite".

İlk başladığında oyun eleştirmenlerden olumlu eleştiriler aldı. Softpedia, oyunun tarzını övdü, "Bazen biraz sinir bozucu olabilse de, uygulama modunu kullanarak her zaman aşamaları tamamlayabilir ve daha sonra kullanıcı tarafından oluşturulan birçok farklı seviyeye atlayabilirsiniz." 148Apps, "Geometri Dash," imkansız "bir oyundan beklenen tüm zorlukları sağlarken, yeni başlayanlar için daha erişilebilir hale getirdi." Dedi.

Oyun hızla dünya çapında popülerlik kazandı. Kanada'da, Haziran 2014'teki en popüler ücretli iPhone uygulamasıydı.

Mobil uygulamalar
Geometry Dash Online Uygulamasını İndirin App Store'da Play Store'dan Geometry Dash Online Olsun
Sınıflandırma
Arcade » Bir Düğme » Geometri Dash Çevrimiçi
Geometri Dash Online Hakkında Daha Fazla Bilgi
Geometri Dash Online muhteşem bir düğme oyunudur. Buradan ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz. Oyun, modern tarayıcılarda sorunsuz çalışmak için HTML5 teknolojisi ile inşa edilmiştir. Geometry Dash Online bilgisayarınızda ve mobil bir uygulama olarak mevcuttur. Bu oyunu burada oynamanın avantajlarından biri de, tam ekran modunda oynamanız. Geometry Dash Online 5.891.185 oyun aldı ve 10 üzerinden 8.7 ile 67.682 kişi arasında puan aldı. Bu arcade oyununu oynamayı beğendiniz mi? Ardından diğer bir düğmemizi veya Renkli Çizgi ve Tüp Süveterimizi deneyin .


Kontroller
UZAY / YUKARI Ok = Zıpla
HOLD DOWN UZAY / YUKARI Ok = Çoklu Zıplama
YUKARI Ok = Aracı yukarı yönlendirmek
AŞAĞI Ok = Aracı aşağıya indir
Çivilere dokunma, yoksa yeniden başlatmak zorunda kalacaksın!

 • Oyun
 • :
 • Geometry Dash Online
 • Oynanma
 • :
 • 217 kişi oynadı
 • Beğenme
 • :
 • 0 kişi beğendi
 • Etiketler
 • :
 • Geometry Dash Online
Yorumlar
5 + 8 = ?